Frantz er en norskutviklet teknologi for målrettet stillingsmarkedsføring. Teknologien sørger for at du som kandidat får presentert annonser som er relevante for deg. Ved å akseptere sporing fra oss, øker du sannsynligheten for at du mottar informasjon som er relevant for deg - og indirekte fjerner du støy i din netthverdag. Formålet med våre målinger er å gi våre kunder relevant informasjon om relevans og effekt av annonseringen.
Godta alle informasjonskapsler eller endre innstillinger?
Trøndelag høyere yrkesfagskole, Trondheim tilbyr høyere yrkesfaglig utdanning med følgende fordypninger: automatisering, elkraft, kulde- og varmepumpeteknikk, matteknikk, verdiskapning i lokalmat, dekksoffiser, maskinoffiser og klima, energi og miljø.
Skoleåret 2020-2021 er det ca. 230 studenter og ca. 25 ansatte ved fagskolen.
Trøndelag høyere yrkesfagskole, Trondheim ligger på Byåsen og er samlokalisert med Byåsen videregående skole.
For mer informasjon om skolen henvises til hjemmeside: www.thyf.no
Vi har ledig 100 % fast stilling som Koordinator/faglærer ved linje for KEM (Klima, energi og miljø i bygg) KEM er et nett og samlingsbasert deltidsstudie der studentene går 1. og 2. år ved avdelingen i Stjørdal før de kommer hit til Trondheim for 3. og 4. år. Stillingen kan deles mellom flere søkere. Søkere må klargjøre hvilke emner søknaden gjelder for. Mer informasjon om studiet finner man på hjemmesiden www.thyf.no
Tiltredelse er 01.08.2021.
Dersom du ønsker å være med på å utvikle en utdanning innen Klima, energi og miljø i bygg tilpasset dagens krav, i et godt arbeidsmiljø, kan dette være jobben for deg.
Arbeidsoppgaver
Planlegging og tilrettelegging av studiet i sin helhet. Undervisning i relevante emner.
Tema det skal undervises i vil være: VVS-prosjektering og systemforståelse med faglig ledelse, Elektro og automatisering med faglig ledelse og tilrettelegging for studentenes gjennomføring av fordypning i studiet og hovedprosjekt. Stillingen kan deles mellom flere søkere. Søkere må klargjøre hvilke emner søknaden gjelder.
Kvalifikasjoner
Personlige egenskaper
Vi tilbyr
Søknadsfrist: 15. februar 2021
Kontaktperson: William Eide, avdelingsleder Trondheim, tlf. 952 29 168
Vi har ledig 100 % fast stilling som faglærer ved linje for dekk og maskinoffiserer, med hovedtyngde på fagene skipets drift og skipsteknikk. Det vil også være behov for at den som ansettes kan ta timer i navigasjon og simulatorkjøring.
Tiltredelse er 01.08.2021
Dersom du ønsker å være med på å utvikle en maritim utdanning tilpasset dagens krav, i et godt arbeidsmiljø, kan dette være jobben for deg.
Kvalifikasjoner
Personlige egenskaper
Vi tilbyr
Søknadsfrist: 15. februar 2021
Kontaktperson: William Eide, avdelingsleder Trondheim, tlf. 952 29 168
Fra 01.08.2021 har vi ledig en fast 100 % stilling og en fast stilling på inntil 50 % som faglærer ved linje for elkraft/automatisering. Stillingene har hovedvekt på linjen for Automatisering. Elkraft og Automatisering er en stedbasert linje der studentene er på skolen og får teoretisk og praktisk undervisning. Stillingene kan deles alt etter kvalifikasjoner og ønsker. Oppgi i søknaden hvor stor stillingsandel det fortrinnsvis søkes på.
Elkraft/automatisering er et 2-årig heltidsstudium med felles 1.år, og et 2. år der studentene deles i egne grupper for henholdsvis elkraft og automasjon.
Emner disse stillingene skal undervise i:
Lenker til mer informasjon:
Dersom du ønsker å være med på å utvikle fagskoleutdanning tilpasset dagens krav fra store og små bedrifter, i et godt arbeidsmiljø, kan dette være jobben for deg.
Personlige egenskaper
Vi tilbyr
Søknadsfrist: 15. februar 2021
Kontaktperson: William Eide, avdelingsleder Trondheim, tlf. 952 29 168
Vår visjon er «Vi skaper historie». Vi lever etter verdiene: Åpen og nysgjerrig i holdning, Modig og ansvarlig i handling.
Trøndelag fylkeskommune er en kunnskapsorganisasjon med stor tverrfaglighet og rundt 4500 medarbeidere. Vi leverer tjenester som er viktig for folks hverdag. De største ansvarsområdene er utdanning, tannhelse og samferdsel. Vi er en stor samfunnsutvikler innen kultur, folkehelse, plan- og næringsutvikling.
Fylkeskommunen er politisk styrt med fylkestinget som øverste politiske organ. Vi har to administrasjonssteder: Steinkjer og Trondheim.
Fylkeskommunen ønsker en mangfoldig sammensetning av ansatte. For den som tilsettes i videregående skole kreves fremlagt politiattest. Vi gjør oppmerksom på at vi utarbeider offentlige søkerlister, men du kan søke om unntak fra denne.