Frantz er en norskutviklet teknologi for målrettet stillingsmarkedsføring. Teknologien sørger for at du som kandidat får presentert annonser som er relevante for deg. Ved å akseptere sporing fra oss, øker du sannsynligheten for at du mottar informasjon som er relevant for deg - og indirekte fjerner du støy i din netthverdag. Formålet med våre målinger er å gi våre kunder relevant informasjon om relevans og effekt av annonseringen.
Godta alle informasjonskapsler eller endre innstillinger?
Lofotprodukt AS markedsfører og selger foredlet sjømat hovedsakelig under merkevarene «Lofoten» og «Madam Bergen» til dagligvare- og storhusholdningsmarkedet i Norge. Bedriften ble etablert i 1994 i Lofoten, og har siden den gang bygget en av Norges sterkeste merkevarer innen sjømat. Vi er mest kjent for våre fiskekaker, fiskeburgere og røkelaks, men har også produkter innen flere sjømatkategorier som fersk og fryst fisk, ferdigretter, sushi, skalldyr og tørrfisk. Selskapet har hovedkontor i Oslo, et landsdekkende salgskorps og hoveddelen av våre produkter produseres ved vår søsterfabrikk i Lofoten.
Lofotprodukt omsatte i 2019 for 619 mill. og inngår i det nordiske sjømatkonsernet Insula AS med totalt 1000 ansatte, og en omsetning i 2019 på NOK 5,5 mrd. For mer informasjon se www.lofoten.no og www.insula.no.