Frantz er en norskutviklet teknologi for målrettet stillingsmarkedsføring. Teknologien sørger for at du som kandidat får presentert annonser som er relevante for deg. Ved å akseptere sporing fra oss, øker du sannsynligheten for at du mottar informasjon som er relevant for deg - og indirekte fjerner du støy i din netthverdag. Formålet med våre målinger er å gi våre kunder relevant informasjon om relevans og effekt av annonseringen.
Godta alle informasjonskapsler eller endre innstillinger?
Nordland Fylkes Fiskarlag og Fiskarlagets Servicekontor AS avd. Nordland har nå ledig fast stilling som:
Vi søker en leder som motiveres av vårt samfunnsoppdrag, og som samhandler godt med både styre, lokallag og medlemmer, myndigheter og andre, for å sikre en fremtidsrettet og bærekraftig utvikling av fiskerinæringen i Nordland.
Daglig leder vil ha et overordnet ansvar for daglig drift av kontoret og rapporterer til styret. Sentrale arbeidsoppgaver er:
Vi søker:
Vi kan tilby en meget interessant og utfordrende stilling i en spennende og fremtidsrettet næring basert på fornybare ressurser. Du vil få stor selvstendighet og innflytelse i arbeidet med gode rammer for en viktig næring i Nordland og Norge. Vi tilbyr konkurransedyktige betingelser. En del reisevirksomhet må påregnes.
For nærmere informasjon ta kontakt med daglig leder i Nordland Fylkes Fiskarlag, Steinar Jonassen (977 21 607), ass. generalsekretær i Norges Fiskarlag, Jan Birger Jørgensen (930 44 346) eller vår rekrutteringspartner i Essensi AS, Berit Laastad tlf. 971 60 626.
Alle henvendelser behandles konfidensielt.
Søknadsfrist er 25. mai 2021.
Nordland Fylkes Fiskarlag er det største fylkesfiskerlaget i Norges Fiskarlag, en politisk uavhengig fag- og interesseorganisasjon for norske fiskere. Våre medlemmer forvalter store ressurser som er viktige for Norge, og de representerer en fremtidsrettet og bærekraftig næring. Vi er en viktig premissleverandør for myndighetenes utforming av norsk fiskeripolitikk, og vi arbeider for at norske fiskeres vilkår og arbeidsforhold skal være gode. Våre medlemmer er både mannskap og redere.
Nordland Fylkes Fiskarlag er en selvstendig medlemsorganisasjon som har ca. 1000 medlemmer fordelt på 20 lokale fiskarlag fra Brønnøy i sør til Andøy i nord. Vi har en sunn økonomi, tre ansatte og kontorsted i nye lokaler sentralt i Bodø. Det er felles ledelse og drift mellom Nordland Fylkes Fiskarlag og Fiskarlagets Servicekontor AS avd. Nordland (datterselskap av Norges Fiskarlag).